162
page-template-default,page,page-id-162,page-child,parent-pageid-156,mmm mega_main_menu-2-1-2,stockholm-core-1.2.1,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,popup-menu-fade,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

NIKI Ambassadeurs

Onze ambassadeurs promoten de activiteiten van het NIKI bij de Nederlandse universiteiten. Ook fungeren zij als contactpersoon voor studenten die meer over het NIKI willen weten. De ambassadeurs delen hun eigen ervaringen met iedereen die nieuwsgierig is naar een studieverblijf in Florence. Wie vragen heeft, kan gerust ook contact opnemen met een van hen! Onze ambassadeurs zijn:

Universiteit Utrecht
Anne Haak (voorzitter): anne.haak[at]hotmail.com
Niels Weijenberg (UU/The Courtauld Institute): niels.weijenberg[at]gmail.com
Carlijn Torenbeek: carlijntorenbeek[at]gmail.com

Universiteit van Amsterdam
Paula van der Zande: pvdzande98[at]gmail.com
Noortje Niemeijer

Universiteit Leiden

Vera Hendriks: vew.hendriks[at]gmail.com
Warja Tolstoj

Vrije Universiteit
Guido Scholten: g.g.scholten[at]student.vu.nl
Isa Walvoort: isawalvoort[at]hotmail.com

Rijksuniversiteit Groningen
Floortje Portengen: f.portengen[at]student.rug.nl
Jade Dijkstra: j.j.dijkstra.8[at]student.rug.nl

Radboud Universiteit Nijmegen
Nathalie Mantel: niki.ambassadeur.ru[at]gmail.com

TU Delft
Julian van Deursen: julian.vandeursen[at]gmail.com